Podarunek od Jamesa Drukuj

 

imageNowa kompozycja muzyczna zaprojektowana przez Jamesa, do pobrania bezpłatnie. Utwór ten jest dostępny jedynie w formacie MP3. Poniżej wiadomość Jamesa opisująca rekomendowany sposób korzystania z tej kompozycji:

 
„Dokładnie w 3 minucie utworu, kompozycja wchodzi w 'wewnętrzną komnatę'. Kiedy sekcja ta jest odtwarzana, jeśli taka jest twoja wola, promieniuj współodczuwaniem z centrum swojego serca. Możesz to robić w sposób jaki czujesz, że najlepiej działa z twoją naturą. Jeśli chcesz, możesz wypowiedzieć tę prostą frazę: Przepływ Współodczuwania* (Flow in Compassion). Możesz jej używać jako metodę do otwierania centrum energetycznego swojego serca. Jest to trochę jak dostrajanie umiejętności komunikacyjnych swojego serca (mówiąc od strony energetycznej).

„W większości moich kompozycji tworzę takie wewnętrzne komnaty, w których to mogą być słyszane melodie wyżej-częstotliwościowe. Melodie te łagodnie otwierają serce, odsłaniając jego inteligencję intuicyjną na sposób jaki potrafi to zrobić jedynie dźwięk. Wewnętrzna komnata trwa dwie i pół minuty. Tym z was, którzy planują uczestniczyć w sesjach EventTemples, rekomenduję wysłuchanie tej kompozycji i praktykowanie przepływu współodczuwania, jako że czynność ta uaktywni, ożywi, przyśpieszy i podtrzyma siłę waszej transmisji energetyk serca.”

 
Aby pobrać utwór przejdź na stronę WingMakers Music Player. Przewiń listę utworów na dolną część tabeli i zobaczysz utwór zatytułowany Flow in Compassion (utwór 75). Kliknij przycisk Download na prawej kolumnie.

*Przepływ Współodczuwania = intensyfikacja naszej własnej energii współodczuwania, po czym przesłanie tego współodczuwania do otaczających nas ludzi. (*Info tłumacza)

 

 

 

© 2020 WingMakers (PL)
Materiały WingMakers powielone za zgodą WingMakers LLC