Obecność polskiej strony WingMakers Drukuj

 

Witaj,

Nasza Ludzka Rodzina używa obecnie wielu języków, jesteś na tej stronie prawdopodobnie dlatego, iż obecnie używasz języka polskiego. Aby strona internetowa funkcjonowała stabilnie, potrzebne jest wykupienie przestrzeni serwerowej wraz z pakietem ruchu z/do sieci Internet (tzw. „hosting”). Płatność za hosting i adres (domenę) strony ma formę odnawianego abonamentu.

Polska strona WingMakers obecna jest w Internecie dla nas wszystkich. Materiały na niej publikowane pełnią rolę katalizatorów do osobistych i planetarnych przemian, aktywacji, urzeczywistnień. Istnieje możliwość wniesienia wkładu w fizyczną warstwę obecności polskiej strony WingMakers w Internecie. Wkład taki pozwala na płynne odnawianie abonamentu za hosting i domenę polskiej strony WingMakers.
 
Aby wesprzeć obecność strony w Internecie kliknij na poniższy przycisk "dotpay" i wypełnij odpowiednie pola wpłaty. Jeśli nie widzisz na liście kanałów wpłaty swojego banku, możesz wybrać z listy "Przekaz/Przelew bankowy", aby dokonać wpłaty z jakiegokolwiek banku.
 
Wpłatę zagraniczną wygodnie jest zrobić klikając na poniższy przycisk "Paypal" i wypełniając odpowiednie  pola. Chcąc dokonać wpłaty kartą, klikamy poniższy przycisk "PayPal", wypełniamy pola i klikamy na przycisk u dołu strony "Przejrzyj darowiznę i kontynuuj".  
 
Za każdy nawet najmniejszy wkład nasza Ludzka Rodzina wyraża ponad czasoprzestrzenią wdzięczność wobec siebie samej.
 Link 

 


Stan realizacji inicjatywy wpólnego odnawiania abonamentów:

 Rok  Stan realizacji
  2014   100% 
 2015 100%
  2016   100% 
 2017  100% 
  2018  100%
 2019  100% 
  2020  18% (stan na dzień 04.11.2019)

 

Po osiągnięciu wartości 100% nadwyżka z danego roku przechodzi na odnowienie abonamentów na kolejny rok.  


 

© 2020 WingMakers (PL)
Materiały WingMakers powielone za zgodą WingMakers LLC