Wywiad 5 - fragment 12 Drukuj


„Osobom, które czytają ten wywiad, a które czują się przez niego zdestabilizowane… mogę tylko powiedzieć, to dobrze, powinno tak być. To oznaka sprawdzania stanu rzeczywistości na poziomie kosmicznym, wszechświatowym oraz osobistym. Możesz pluskać się w splendorze duchowości i gasić swoje pragnienie mistrzami objawionymi ludzkości, albo możesz pogłębić swoje rozumowanie stojącej przed nami rzeczywistości i stawić jej czoło z pełną gotowością do stosowania twoich zachowań tak, aby służyły prawdzie. Z gotowością do wyrażania w swoim życiu zachowań powstrzymujących oraz umieszczających. Do bycia suwerenem oraz integralnością.

„Nie chodzi tutaj o recytowanie w myślach i słowach wysokich konceptów duchowych. Takie zachowanie to odzwierciedlenie systemu świadomości - cechuje go papugowanie i zautomatyzowanie. Żyj JA JESTEM MY JESTEŚMY poprzez swoje zachowania i odstaw umysł na bok. Ucisz go. Umysł jest zaprogramowany do porównywania oraz analizowania, co zasila oddzielenie w oparciu o model ja-ty…
 
„Wybacz, trochę mnie poniosło w ostatniej wypowiedzi.”

Sara: „Nie ma sprawy, to było intrygujące móc usłyszeć jaką pasję w to wkładasz. Myślę, że główną rzeczą jaka mnie fascynuje w materiałach WingMakers jest ich ezoteryczność, przynajmniej według mnie są ezoteryczne, czytając je mam odczucie jakby były w nich wyjaśniane systemy kosmologiczne i struktury psychologiczne; czym różnią się te materiały od wspomnianych przez ciebie informacji channelowanych?”

Dr Neruda: „Jeszcze w tym roku pojawi się w Internecie strona WingMakers, przynajmniej w fazie wstępnej. Jej jedynym celem, według jej autorów, jest wprowadzenie konceptu: Suwereno-Integralność. Faza pierwsza to zarodek fraktalny nowego punktu startowego. Fazą drugą będzie opisanie i przybliżenie zachowań praktycznych wspierających suwerenne istoty w uwalnianiu się od programów na temat tego: co to znaczy być osobą duchową. Faza trzecia to zakotwiczenie punktu startowego oraz utworzenie wyłomu w murze.”

Sara: „Mówiłeś wcześniej o wyłomie w murze jako o punkcie startowym. Czy mógłbyś rozwinąć nieco bardziej ten temat?”

Dr Neruda: „Młodzi ludzie na tym świecie są bardzo podatni na wpływy. Znajdują się oni w etapie przechodzenia z punktu 1) funkcjonowanie na podświadomych implantach rodziców i przodków, do punktu 2) tworzenie swojej własnej osobowości. Chcą być inni, chcą wyrażać się na swój unikalny sposób, a to powoduje, że stają się podatni na wpływy. Skąd docierają do nich te wpływy?  Coraz częściej docierają one poprzez technologie, płynąc od twórców muzyki, rozrywek, gier i książek. Dostarczają one młodym ludziom narzędzi do wydziergania swojej unikalnej warstwy osobowości, która może nałożyć się na ich genetyczną warstwę świadomości - czyli na podświadomość.

„Modele przepychu, jak nazywają to WingMakers, dostarczają potężnego eliksiru do bycia osobą zapatrzoną w siebie i egoistą. Osoby pod jego działaniem, narcyzm postrzegają jako coś w porządku, a nihilizm za swoją filozofię. Postawa taka jest przeważającym podejściem w społeczeństwie i będzie się ona nadal rozprzestrzeniać, ponieważ jest ona programem Anu. Kiedy już technologia zostanie uwolniona poprzez uruchomienie globalnych platform, podatni na wpływy młodzi ludzie będą zasilać informacjami swoją świadomość oraz warstwy osobowości, opierając się na wykształconej u podstaw filozoficznej wierze w nihilizm.

„Sposób w jaki nihilizm przedostanie się w obręb naszej kultury, dzięki technologii pomagającej kodyfikować osobowość młodych ludzi, to jeden z najklarowniejszych przykładów rozprzestrzeniania się algorytmów programistycznych Marduka. Im technologia będzie stawała się coraz bardziej zaawansowana, bardziej zintegrowana z człowiekiem, tym bardziej twórcy ze świata kultury będą napędzać system filozoficzny nihilizmu w obrębie ludzkości*.”

*Nihilizm - postawa olewająca jakikolwiek głębszy byt, cel, wartości, sens życia. Zachowania wyrażające, że nie ma niczego głębszego, a nawet gdyby coś było, to nie dałoby się tego dokładniej poznać, a nawet gdyby dało się to poznać, to nie mogłoby być przedmiotem porozumienia między ludźmi. Bierność poznawcza i moralna, ucieczka w poszukiwanie przyjemności, nie angażowanie się, traktowanie wszystkiego z przymrużeniem oka - przypomnienie tłumacza.

Sara: „Dlaczego?”

Dr Neruda: „Ponieważ nihilizm to nie wierzenie w nic, a jeśli dzieci budują swoją osobowość i system przekonań z takich składników, to będą bardziej posłuszne ich wewnętrznym programom.”

Sara: „Dlaczego?”

Dr Neruda: „Jeśli nie wierzysz w wyższe rzeczywistości naszego świata, to jesteś bardziej skłonny zrezygnować ze swojej suwerenności, czy też ze świadomości JA JESTEM. Wyrażenie ‘sprzedać swoją duszę diabłu’ to po prostu zaszyfrowana wiadomość: ‘Poddaję się woli Anu i pozwalam mu rozporządzać moim życiem dla jego celów’. Nieoficjalnym celem zrezygnowania z JA JESTEM jest nadzieja, że Anu da mi coś w zamian za moje poświęcenie. Ale jedyną rzeczą jaką można otrzymać w zamian jest bycie podpiętym do systemu niewolnictwa. Idziesz przez życie zgodnie z algorytmami twojego programu, a program pilnuje żebyś pozostał marionetką - bez względu na to czy jesteś bogaty czy biedny.”
 
 
Wbudowane na warstwie energetycznej utworu muzycznego częstotliwości przedkwantowe zza "murów". Na poziomie osobistym wspierają proces hakowania swojego interfejsu i implantów funkcyjnych, a na poziomie kolektywnym proces powiększania wyłomu w murze.  
                                      

 

Uaktualnij "Flash Player" na swoim komputerze.

 


 

 

© 2020 WingMakers (PL)
Materiały WingMakers powielone za zgodą WingMakers LLC