Wywiad 5 - fragment 18 Drukuj„Jeszcze jedna sprawa, cząstka w postaci opowieści może być dokładnie tym, co aktywuje daną osobę do procesu urzeczywistnienia Suwereno-Integralności, myślę że WingMakers uwzględnili to przygotowując swoje materiały z informacjami. Każdy z elementów materiałów WingMakers nakierowuje jednostkę ku procesowi urzeczywistnienia Suwereno-Integralności oraz Wielkiego Portalu.”

Sara: „Jeśli Anu jest tym, czym nauczono nas, że to jest bogiem, to kim jest Lucyfer?”

Dr Neruda: „Właśnie z tego powodu warto urzeczywistnić swoją suwerenność. Żyjąc w świecie, w którym Anu jest bogiem, nie trudno dojść do przypuszczenia, iż Lucyfer jest prawdziwym zwiastunem światła. Pamiętaj jednak o tym, o czym mówiłem już wiele razy, że każdy jest zagubiony w Hologramie Oszustwa. Jeżeli wszyscy są zagubieni, to jak ktokolwiek mógłby poprowadzić ciebie do prawdy? Nie ma takiej możliwości. Prawda to: to, jak ty sam wyrażasz swoją jaźń nieskończoności żyjąc w formie ludzkiej na Ziemi. Tak wygląda najdokładniejsza definicja prawdy jaką znam. Ty lub osoby, które będą czytały to w przyszłości możecie widzieć to nieco inaczej, ale jeśli chodzi o mnie, to tak wygląda moja definicja prawdy.

„Czy Lucyfer jest zwolennikiem takiej definicji prawdy? Nic mi o tym nie wiadomo, aby to popierał. Jeśli ktoś nie potrafi uszanować bezstronnie mojej prawdy, to dlaczego miałbym pozwolić mu pokierować mną w jakimkolwiek kierunku, choćby na centymetr?

„Pytasz kim jest Lucyfer? Można odpowiedzieć na to pytanie na tysiąc różnych sposobów – na kilka z nich już to zrobiłem. Dodając kolejną definicję: nie jest on polaryzacją (przeciwnością) Anu, ani też jego marionetką. Na najbardziej fundamentalnym poziomie żyje on w tonie równości i jedności tak samo jak my. Czy jest przebudzony? Nie wiem. Nie spotkałem go nigdy. Nie rozmawiałem z nim. Gdyby doszło do takiej rozmowy, to pierwsze pytanie jakie bym mu zadał brzmiałoby: czy wspiera wolność istot ludzkich, rozumianych jako zdefiniowany przeze mnie gatunek, i jeśli odpowiedziałby: ‘tak’, to wówczas wysłuchałbym jego słów, dopóki nie zauważyłbym sprzeczności wobec tej odpowiedzi. Jeśli odpowiedziałby: ‘nie’, to wycofałbym siebie z jego obecności. Jeśli odpowiedziałby: ‘może’, to porozmawiałbym z nim i zachęcił do wspierania wolności istot ludzkich.

„Każda istota doświadcza teraz budzenia się. Zdaję sobie sprawę, że aktywacja ta zachodzi w bardzo zwolnionym tempie, aczkolwiek w przeciągu najbliższych siedemdziesięciu do osiemdziesięciu lat może nastąpić ogromny skok w zdawaniu sobie sprawy przez ludzkość z tego, co tak naprawdę dzieje się na tym świecie. Nie ma sposobu na ukrycie tego. Informacje te znajdują się już na warstwie umysłu nieświadomego i będą coraz bardziej wynurzać się, tak aż zburzymy mur.”

Sara: „To, co teraz powiem jest bardziej komentarzem czy też obserwacją aniżeli pytaniem, chodzi o to, że proces urzeczywistniania Suwereno-Integralności wydaje się być czymś bardziej egzystencjalnym niż transcendentnym. Proces ten wydaje się też być czymś co doświadcza się bardziej samodzielnie, aniżeli w zorganizowanej grupie, w której członkowie wspierają się nawzajem. Czy moje spostrzeżenie jest trafne?”


Dr Neruda: „Częściowo tak. Myślę, że to o czym mówisz to aspekt suwerenności. Suwerenność to proces wewnętrzny przeprowadzany przez jednostkę w niej samej, ale już aspekt integralności jest czymś kolektywnym, i nie mam tutaj na myśli uczestniczenia w żadnej zorganizowanej strukturze. Proces ten musi być poza zasięgiem rąk jakiejkolwiek organizacji czy też wpływowej osoby. Nie ma możliwości przejęcia tego procesu na wyłączność ani sprawowania nad nim kontroli w ramach struktury organizacyjnej. Myślę, że aby wspierać się nawzajem, ludzie mogą korzystać z Internetu i emaili. Niektórzy będą czuli potrzebę takiego wsparcia, a niektórzy mogą preferować samodzielność.

„Odnośnie tego, że proces ten wydaje się być czymś egzystencjalnym, owszem, tak jest. Proces ten nie jest wznoszeniem się do wyżyn niebios i wylegiwaniem się w perfekcyjnych królestwach przestrzeni, podczas gdy w tym samym czasie reszta ludzkości pozostaje zagubiona, zniewolona i zagoniona do zagrody nieustannie zaciskających się przestrzeni. Proces urzeczywistniania Suwereno-Integralności polega na promieniowaniu cnotami serca, oraz na promieniowaniu prawdą istnienia przejawianą poprzez twoje zachowania, tutaj, na Ziemi. Proces ten polega na transformowaniu Ziemi w miejsce, w którym istoty ludzkie mogą wyrażać swoją esencję życiową bez ingerencji osprzętu Anu oraz bez oprogramowania Marduka, burząc zewnętrzne programy-rodzice: czyli lęk i oddzielenie, jak również wszystkie ich programy-dzieci: takie jak narcyzm, nienawiść itp.”

Sara: „Jeśli zdecyduję się opublikować te informacje, to czy będę musiała je praktykować?”

Dr Neruda: „Nie.”         

Sara: „Mogę mieć trochę czasu na podjęcie decyzji?”

Dr Neruda: „Ile czasu potrzebujesz?”

Sara: „Jakiś tydzień…”

Dr Neruda: „W porządku, możesz poczekać z decyzją dłużej niż tydzień jeśli czujesz taką potrzebę.”

Sara: „Pogodziłeś się z myślą, że zostaniesz złapany?”

Dr Neruda: „Jestem realistą. Nie sądzę, aby ACIO* działała pochopnie. Po prostu postarają się poddać mnie kwarantannie.”

*ACIO to akronim Organizacji Wywiadowczej Zaawansowanego Kontaktu

Sara: „Co to oznacza?”

Dr Neruda: „Skończę w izolatce, bez dostępu do informacji ACIO.”

Sara: „A co z Anu?”

Dr Neruda: „Anu to po prostu imię władcy rasy Anunnaków. Jego imię jest symbolem więcej niż jednej istoty, odnosi się ono do czołówki elity. Anu można także postrzegać jako zaprogramowaną egzystencję rasy ludzkiej, jako że do pewnego stopnia istnieje on w każdym z nas. Anu przedstawia siebie jako kogoś kto jest wszechwiedzący oraz wszechobecny, i w pewnym sensie jest to prawdą, dlatego muszę po prostu poradzić sobie z taką rzeczywistością. Każdy kto budzi się i praktykuje ten proces napotka opór w tej czy innej formie.”

Sara: „Ale jeśli ludzie usłyszą, że będą musieli poradzić sobie z Anu, to czy nie uciekną gdzie pieprz rośnie? Kto będzie chciał siłować się z tą… machiną?”

Dr Neruda: „Według WingMakers na początku zdecydują się na to tysiące ludzi, a następnie setki tysięcy i miliony. Kiedy osiągnięta jest odpowiednia masa krytyczna, to mur może być zburzony dosłownie w chwilę.”

Sara: „Ale czy nie będzie temu towarzyszyła histeria i panika? W pewnym momencie naszej rozmowy myślałam, że Wielki Portal to odkrycie duszy od strony technologicznej, odkrycie które mogłoby być udostępnione przez Internet dla wszystkich do zobaczenia tego i doświadczenia w domowym zaciszu. Będzie to coś takiego, czy nie?”

Dr Neruda: „Nie. Wydarzenie przebudzenia będzie czymś bardziej jak zburzenie rzeczywistości na skalę globalną, wydarzeniem podczas którego istoty nieskończoności nagle przebudzą się wewnątrz uniformu ludzkiego i zaczną zastanawiać się, co się stało.”

Sara: „Co jeśli to nie nastąpi? Co jeśli wygrają i transhumanizm 3.0 stanie się nowym modelem istoty ludzkiej zatrzaśniętej w świecie separatyzmu? Co wtedy?”

Dr Neruda: „Nie wiem jak odpowiedzieć na to pytanie inaczej jak w ten sposób, że informacje dostarczone przez WingMakers pełnią rolę nowego punktu startowego (inception point), co jednocześnie oznacza pojawienie się nowej ścieżki. Może zajmie to nieco więcej czasu, ale w końcu stanie się. Musi stać się. Jesteśmy istotami nieskończoności i fakt ten nie może być bez końca zamknięty w butelce.”

Sara: „Rozumiem, ale jeśli chodzi o samą koncepcję istot nieskończoności, to mówi się o niej od dawna. To znaczy o koncepcji duszy mówi się od dawna. Czym różni się koncepcja duszy od koncepcji istot nieskończoności?”

Dr Neruda: „Tak, mówi się o istotach nieskończoności od dawna, lecz robi się to po wcześniejszym zabutelkowaniu ich do jednej z trzech ścieżek: 1) pierwsza to reinkarnacja i karma; 2) druga to bycie dobrym i posłusznym, aby dołączyć do zastępów niebiańskich; i 3) trzecia to ascendowanie (wzniesienie wibracyjne) do wyższych wymiarów istnienia i ostatecznie stanie się nauczycielem Hierarchii. Czwarta ścieżka, nie nawiązująca do duszy, mówi że jesteśmy po prostu człowiekiem z krwi i kości bez żadnej duszy w środku.

„Dusza ludzka jest rozumiana w oparciu o jedną z tych trzech ścieżek, zakładając iż dana osoba wierzy, że jest duszą. Każda z tych ścieżek, jak już mówiłem, funkcjonuje w ramach Hologramu Oszustwa. Żadna z tych ścieżek nie prowadzi na zewnątrz – czyli poza mur, jak również nie czynią go mniej stabilnym.

„Aby urzeczywistnić siebie jako istotę nieskończoności w ciele ludzkim na Ziemi, jako istotę odłączoną od kontrolującego interfejsu Człowiek 2.0, musimy pójść piątą ścieżką. Dotychczas żyliśmy w teleturnieju, w którym mieliśmy do wyboru cztery drzwi, a prowadzący powtarzał: ‘wybierz jedne z czterech drzwi’, zupełnie ignorując istnienie piątych drzwi.

„Nowy punkt startowy WingMakers wprowadza opcję piątych drzwi. Taka jest różnica.”

Sara: „Chciałabym zadawać pytanie za pytaniem, ale myślę, że jest to chyba dobry moment na finał naszej rozmowy.”

Dr Neruda: „Też tak myślę Saro.”

Sara: „Ok, w porządku, będziemy więc kończyć, lecz najpierw poproszę o twój ostatni komentarz.”

Dr Neruda: „Po pierwsze, dziękuję za twoją otwartość w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Twoje pytania były bardzo pomocne i z całą twoją skromnością, udało się tobie uchwycić te informacje z ogromną naturalnością, co pozwoliło mi na otwarcie się. Wykonałaś kawał świetnej roboty dla tych, którzy będą to czytać, tak więc w ich imieniu, dziękuję.

„Czuję, że dostarczyłem odpowiedzi na wszystko o co mnie zapytałaś. Zdaję sobie sprawę, że zwlekałem z odpowiedziami na początku wywiadu. Nie byłem pewien jak przekazać wszystkie te informacje. Wiem też, że niektórzy będą chcieli więcej informacji, jednakże kluczowe materiały znajdują się tutaj, w tym wywiadzie. Mógłbym dostarczyć więcej szczegółów i niuansów, ale bez względu na to jak wiele szczegółów bym ujawnił, to dla części ludzi zawsze byłoby to za mało. Sedno tkwi w działaniu poprzez nasze zachowania, a nie na czytaniu lub pochłanianiu informacji od innej osoby. Przebłysk z informacjami, które dostarczyłem to świetny start i zawiera się w tym wszystko, co tak naprawdę potrzebne jest do punktu startowego.

„Zdaję sobie sprawę, że cały ten wywiad może sprawiać wrażenie filmu fantastycznego z fikcyjnymi postaciami i nieprawdopodobnymi wydarzeniami, których nie należy brać zbyt poważnie, jednakże, w mojej opinii, ujawnienie WingMakers, które właśnie czytasz jest ich najważniejszym materiałem.

Sara: „Dziękuję dr Neruda.”

Koniec Sesji
 
 
 
3.jpg
 
 
 
 
To, co znajduje się w naszym wnętrzu, było tu obecne jeszcze zanim został stworzony wszechświat. Nasz wewnętrzny, przedkwantowy rdzeń istniał przed powstaniem czasoprzestrzeni, jeszcze zanim zniewoliła nas jakakolwiek rasa wyżejwymiarowa. Nie jesteśmy słabi ani bezbronni. Nie jesteśmy zwykłymi istotami ludzkimi żyjącymi po osiemdziesiąt lat. MY JESTEŚMY nieskończonością, jesteśmy wszystkim, co jest potrzebne do przetransformowania rzeczywistości tak, aby każdy z nas służył prawdzie, ponieważ my dostrzegamy prawdę. Ziemia nie jest placem zabaw ani szkolną klasą, tak samo jak my nie jesteśmy naiwnymi dziećmi. Nie ma żadnej nowej ery ani końca świata; istnieje tylko nieskończona platforma, której wszyscy jesteśmy częścią, i w ramach której budzimy się jako Suwereno-Integralności na Ziemi.

- James Mahu
 
 
4strona.jpg

 
 
Dodatek


Wprowadzenie do Pauzy Kwantowej

Pauza Kwantowa to główne narzędzie używane w procesie urzeczywistniania Suwereno-Integralności. Oddech ma tą wspaniałą właściwość, że jest zawsze z tobą od pierwszego do ostatniego doświadczenia tego świata. Oddech jest czymś co można łatwo przenosić (mobilność), jest on dostępny dla każdego, a ponadto jest on tym, co zakotwicza nas w teraźniejszości.

Poniżej opisano krok po kroku czynności rekomendowane do wykonywania podczas praktykowania pauzy kwantowej, jednakże zachęca się również do pozostania otwartym na dostosowywanie opisanego protokołu do własnego stylu, upodobań i możliwości.

KROK 1: Zadeklarowanie Celu   
Krok pierwszy nosi nazwę Zadeklarowanie Celu, co oznacza po prostu zadeklarowanie intencji. Wykonując pauzę kwantową możemy to robić na dwa główne sposoby:

1.    Robię to dla całej ludzkości
2.    Robię to dla specyficznego podzbioru ludzkości (dla mnie, dla przyjaciół, dla rodziny)

Pierwszy sposób jest oczywisty, ale drugi w znaczący sposób różni się od pierwszego. Przykładowo, możemy zastosować pauzę kwantową dla sytuacji, która potrzebuje przebaczenia albo współodczuwania w obrębie twojej najbliższej rodziny, lub w odniesieniu do ciebie samego. Bez względu na to jaki cel obierzemy, rekomendowane jest wyraźne zadeklarowanie go przed pierwszym oddechem. Taka deklaracja stanowić będzie twój punkt startowy dla całej sesji.

KROK 2: Oddech (2-4 powtórzenia)
Patrząc z perspektywy oddechu, pauza kwantowa składa się z czterech równych części. Wdech (nosem) > pauza > wydech (ustami) > pauza. Taki 4-częściowy proces nazywany jest powtórzeniem. Każde powtórzenie podzielone jest na dwa segmenty:

1.    Segment: wdech > pauza, JA JESTEM
2.     Segment: wydech > pauza, MY JESTEŚMY

Po zadeklarowaniu celu, wykonaj 2-4 powtórzenia oddechu, bez żadnego wizualizowania, myślenia, czy odczuwania. Krok ten ma za zadanie wyciszenie twojego wnętrza, wycentrowanie twojej świadomości sytuacyjnej oraz przywrócenie ciebie w pełni do teraźniejszości.

KROK 3: Koncentracja Konceptualna (3-5 powtórzeń)
Po przygotowaniu gruntu pod sesję, wyobraź sobie jak podczas segmentu z wdechem pionowa linia czy też kolumna rozciąga się z centrum Ziemi i przebiega przez twoją szyszynkę w mózgu, a potem jeszcze wyżej aż do nieskończoności. Początek wdechu zaczyna się w jądrze Ziemi, i wraz z tym jak wykonujesz wdech, pionowa linia rozciąga się przechodząc przez ciebie i nad twoją głową sięga, aż do nieskończoności. Kiedy dotrzesz do pauzy po wdechu, wyobraź sobie jak podczas pauzy pole świadomości JA JESTEM stapia się czy też jednoczy się z pionową kolumną.

Podczas segmentu z wydechem, zwizualizuj sobie poziomy pasek czy też linię wychodzącą z obszaru twojego serce i rozciągającą się na zewnątrz poprzez mięśnie naramienne, a następnie jak otacza ona Ziemię. Kiedy dotrzesz do pauzy po wydechu, wyobraź sobie jak podczas pauzy pole świadomości MY JESTEŚMY stapia się z poziomą linią. Wizualizacja MY JESTEŚMY łączy ciebie z ludzkością i z życiem na Ziemi.

Nie jest wymagane, aby opisane wizualizacje wykonywać w wysokiej rozdzielczości (tj. w kolorze i ze szczegółami). Są one koncentracjami konceptualnymi wykonywanymi bez żadnego oceniania jak bardzo prawidłowo udało się je wykonać, albo jak wiele szczegółów udaje się uchwycić w każdym z segmentów. Kierujesz swoją uwagę na wysokie koncepty i to wystarczy.

Koncepty JA JESTEM oraz MY JESTEŚMY, gdy porównać je z dominującym programowaniem płynącym z telewizji, stron internetowych, czy otoczenia dnia codziennego, wspierają twoją służbę prawdzie. Wykonuj je bez żadnego osądzania. Te koncentracje konceptualne działają tak, że same w sobie, poluźniają więzy, którymi jesteśmy spętani za sprawą programów Hologramu Oszustwa.

KROK 4: Soczewki Cnót Serca (3-5 powtórzeń)
Podczas każdego powtórzenia segmentu wdechu, możesz przywołać jedną lub w więcej cnót serca. Przykładowo, podczas wdechu wyobraź sobie przebaczenie jako soczewkę tworzącą się wokół całego twojego ciała. Możesz patrzeć przez tę soczewkę otaczającą twoje ciało z każdej strony. Nasącz całego siebie przebaczeniem. Podczas pauzy pozwól sobie na poczucie tego przebaczenia jeszcze intensywniej i otocz nim siebie jak przeźroczystym polem energetycznym.     

Przechodząc do segmentu wydechu, zacznij promieniować przebaczeniem albo inną cnotą serca, na której wybrałeś się skoncentrować. Promieniowanie to, zgodnie z zadeklarowanym celem, rozciąga się na całą ludzkość lub na jej podzbiór, którym możesz być ty sam, członkowie twojej rodziny, współpracownicy, przyjaciele, sąsiedzi, zwierzęta domowe i wolno żyjące, rośliny itp.

Ważnym elementem tego procesu jest skierowanie cnót serca na samego siebie. Ty również potrzebujesz przebaczenia samemu sobie, czy odczucia wobec siebie współodczuwania, zrozumienia i docenienia-wdzięczności. Czasami najlepiej jest robić to na zakończenie dnia, a w ciągu dnia skupić się na innych i na ludzkości, jednakże proces ten jest bardzo indywidualny i to ty sam decydujesz, co dla ciebie działa najlepiej.

KROK 5: Zakończenie
Kiedy poczujesz, że już zakończyłeś, możesz wtedy przesłać wdzięczność do Stwórcy za pomocą użytego wcześniej konceptualnego schematu nieskończoności. Następnie uchwyć całą sesję i wyobraź sobie ją skompresowaną (upakowaną) do czegoś wielkości ziarnka grochu lub małego kamyczka, w mądry sposób umieszczoną w twojej szyszynce do optymalnego wchłonięcia i rozprzestrzenienia.

Na zakończenie sfinalizuj całą sesję otwierając oczy i wypowiadając świadomie słowa: „Zrobione”. Nie trzymaj się żadnych uprzedzeń ani nie faworyzuj żadnego z rezultatów. Kończąc sesję pozostań w stanie neutralności.

 


Dodatkowe Wskazówki

Skondensowane Wersje Pauzy Kwantowej – po dwóch lub trzech tygodniach praktykowania pauzy kwantowej zastanów się nad tym, w jaki sposób mógłbyś stworzyć jej wersję skondensowaną, tak aby mogła być stosowana na zawołanie w potrzebujących jej sytuacjach dnia codziennego. Zrobisz to przenosząc doświadczenie pełnej pięciostopniowej sesji do formy sesji 30 sekundowej, a za jakiś czas 10 sekundowej i finalnie 3 sekundowej. Chodzi o to, aby skondensować doświadczenie pauzy kwantowej (ale nie samego oddechu) do mniejszego segmentu czasowego, tak iż może ono być stosowane do doświadczeń w czasie rzeczywistym takich jak rozmowa telefoniczna, spotkanie, kierowanie samochodem, rozmowa z partnerem itp. Stosując pauzę kwantową w wersji skondensowanej możesz przywoływać jej doświadczenie bez formalności i wymogów czasowych charakterystycznych dla struktury pięciostopniowej.


Kontrolowanie Oddechu – nie ma takiej zależności, że dłuższe oddychanie podczas segmentów pauzy kwantowej przynosi lepsze rezultaty. Takowa korelacja nie występuje. Jednakże, wraz z przechodzeniem do dalszych kroków protokołu pauzy kwantowej, koncentracja na oddechu staje się nieco mniejsza. Pozwól wtedy swojemu oddechowi regulować się samodzielnie, tak aby twoja koncentracja mogła przenieść się do czynności bardziej zorientowanych na wyobraźnię i odczuwanie.


Cel – celem pauzy kwantowej nie jest wyjście poza ciało ani doznanie jakiegoś „duchowego” doświadczenia czy też wyczarowanie jakiegoś „pozytywnego” doświadczenia. Jest tak celowo. Pauzy kwantowej nie zaprojektowano pod kątem tworzenia za jej pomocą doświadczeń dla twojego umysłu ani do wizualizacji innego świata. Jeśli zobaczysz, wychwycisz lub poczujesz cokolwiek, co nie jest związane z zadeklarowanym przez ciebie celem, to delikatnie lecz stanowczo usuń to.


Postawa – inaczej niż w przypadku medytacji, pauza kwantowa nie wymaga określonej postawy ciała. Możesz praktykować ją na leżąco po przebudzeniu lub przed snem. Możesz też stać albo siedzieć. Nie istnieją tu żadne wymagania odnośnie postawy ciała. Pauza kwantowa nie jest medytacją dla instrumentu ludzkiego. Jest ona ćwiczeniem behawioralnym (opartym na zachowaniach) mającym za zadanie wynurzenie stanu świadomości Suwereno-Integralności.


Synchronizacja – kiedy rozpoczynasz sesję pauzy kwantowej o pełnej godzinie, to synchronizujesz swoje doświadczenie z innymi osobami, zwiększając tym samym energię doświadczenia. Nie ma znaczenia, o której pełnej godzinie zaczniesz sesję, po prostu jeśli możesz zaczynaj pauzę kwantową o pełnej godzinie.


Wzorzec Oddechowy Pauzy Kwantowej
 
Schemat Konstrukcyjny
 
 
diagram2.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Koncentracja Konceptualna Pauzy Kwantowej
 
Przykładowy schemat wizualizacji
 
 
6.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ogólna Oś Czasu
 
Wielki Portal
 
 
7strona.jpg

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Proces Urzeczywistniania Suwereno-Integralności

Zachowania Umieszczające
 
 
8strona.jpg

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Praca Nad Wielkim Projektem

Różne Wektory & Ich Kierunki
 
 
9strona.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hologram Oszustwa

Model Konceptualny
 
 
diagram1.jpg

 
 
 
 
O Autorze

James Mahu jest anonimowym twórcą strony WingMakers.com oraz stron z nią powiązanych, jest on też autorem kilku powieści, dużego zbioru rozpraw filozoficznych, wielu opracowań o praktykach duchowych, poezji, opowiadań, obrazów oraz blisko setki kompozycji muzycznych. Jego prace zostały przetłumaczone na około dwadzieścia języków.

W roku 1998 jego pierwszym udostępnionym publicznie dziełem była strona WingMakers.com, która to przedstawiła James – jej twórcę – jako wielowymiarowego autora skoncentrowanego na dzieleniu się dogłębnymi, oryginalnymi spostrzeżeniami na temat rozmów o duchowości, kosmologii, istnieniu w wyższych wymiarach, mitologii oraz o znaczeniu serca w osobistej misji człowieka.

James nie starał się stworzyć dla siebie żadnej widocznej publicznie roli w dziedzinach którymi się zajmuje, nigdy nie założył żadnej organizacji ani nie ma relacji z żadną inną istniejącą organizacją.

Prace Jamesa mają za zadanie pomóc ludziom uzyskać dostęp do ich własnego unikalnego wglądu w prawdę. W swoich pracach opiera się on na głębokim symbolizmie, archetypach oraz postaciach mitologicznych, aby pomóc ludziom poczuć głębsze rzeczywistości leżące u podstaw ich osobistych światów.

Głównym celem jego pracy jest bycie „położnym” przy narodzinach Wielkiego Portalu opisanego w Piątym Wywiadzie z dr Jamissonem Nerudą.


Aby żyć w prawdzie, musisz najpierw zidentyfikować obejmujące ciebie warstwy oszustwa. Czynność ta jest odpowiednikiem rozprogramowywania. Zadanie to jest kluczowym w procesie urzeczywistniania Suwereno-Integralności. Następnie możesz zacząć żyć słowami i ideami wypływającymi z tego wewnętrznego pola prawdy, które znajduje się w tobie i nigdzie indziej. Twoje wewnętrzne pole prawdy jest całkowicie niezwiązane z żadną cechą Hierarchii. Jest tak dlatego, ponieważ to co jest prawdą jest jednocześnie: pojedyncze (suwerenność) oraz uniwersalne (integralność). Żadna organizacja nie jest w stanie tego uchwycić. Tylko ty to potrafisz.

- Fragment Rozprawy Filozoficznej Komnaty 8
 
 
11.jpg
 
 

  PDF: Piąty Wywiad z dr Nerudą - przekład finalny z dnia 14-01-2015.pdf   (Fragment z 14 stycznia zaczyna się na stronie nr 85)

 

news3.jpg

 

 


 
Podczas tłumaczenia wywiadu otrzymałem podobne pytanie od dwóch różnych osób, jedno emailem a drugie podczas rozmowy fizycznej. W krótkim artykule dzielę się moim postrzeganiem w temacie. Artykuł dostępny pod tym » LINKIEM.
 
Łukasz Elorin
 

 

 

Wbudowane na warstwie energetycznej utworu muzycznego częstotliwości przedkwantowe zza "murów".

Na poziomie osobistym wspierają proces hakowania swojego interfejsu i implantów funkcyjnych, a na poziomie kolektywnym proces powiększania wyłomu w murze.  

 

Uaktualnij "Flash Player" na swoim komputerze.

 

Uaktualnij "Flash Player" na swoim komputerze.

 

Uaktualnij "Flash Player" na swoim komputerze.

 

Uaktualnij "Flash Player" na swoim komputerze.

 

Uaktualnij "Flash Player" na swoim komputerze.

 

Uaktualnij "Flash Player" na swoim komputerze.

 

image

 

 

© 2020 WingMakers (PL)
Materiały WingMakers powielone za zgodą WingMakers LLC