Nowe przekłady materiałów... Drukuj

 

Witam Cię wspaniała Istoto,

Możesz znać mnie pod imieniem Elorin. W roku 2004 założyłem polską stronę WingMakers. Wszystkie przekłady materiałów WingMakers obecne na tej stronie są mojego autorstwa. Pracując nad przekładem łączę aspekt techniczny i subtelny, tłumaczenie słowne i pozasłowne. To wymaga specyficznego stanu wewnętrznego, spokoju i synchronizacji z moją Wyższą Jaźnią.

W ostatnich latach nowe przekłady dodawałem w różnych odstępach czasu. W ostatnim czasie otrzymałem od kilku osób zapytanie kiedy i czy pojawi się przekład następnej części „rozmowy z Jamesem” oraz innych materiałów. Odpowiedź brzmi: tak, pojawią się kolejne przekłady, lecz w zależności od kilku czynników trudno mi sprecyzować czas kiedy to nastąpi.

W obecnej formie jestem osobą w stosunkowo młodym wieku. Seria doświadczeń życiowych spowodowała, że moja sytuacja finansowa nie należy do optymalnych. Aby opłacić wynajem mieszkania oraz wszystkie pozostałe należności i podstawowe wydatki, chodzę do pracy na 8 godzin dziennie plus 2,5 godziny dojazdów. Mimo, że poświęcam na to wielką część dnia i energii, umożliwia mi to opłacenie jedynie najbardziej podstawowych spraw bieżących. Zmęczenie po pracy, niewiele wolnego czasu i trudności finansowe spowodowały, że rzadziej udaje mi się przygotowywać nowe przekłady. Chcąc to zmienić, większość wolnego czasu poświęcam na opracowywanie alternatywnego źródła dochodu, aby za jakiś czas móc usprawnić swoją sytuację.

Gdy tylko uda mi się ustabilizować nieco bardziej sytuację, z utęsknieniem dokończę przekład „rozmowy z Jamesem”. Docelowo wybieram uniezależnić się od pracy na etacie i usprawnić płynność finansową na tyle, abym mógł w pełni rozwinąć skrzydła w mojej pracy nad przekładami. Planuję wykonanie tłumaczeń nowych kodowanych powieści WingMakers (Przepowiednia Dohrmana, Quantusum, Kompozytor Pogody Część I i II) oraz innych niepublikowanych wcześniej materiałów. Natomiast w szerszej wizji zajmę się usprawnieniem technicznym i funkcjonalnym strony, oraz rozwinięciem szeregu projektów wspierających i rozszerzających eksplorację materiałów WingMakers.

Ps. Osoby chcące się ze mną skontaktować mogą to zrobić poprzez zakładkę „Dział techniczny/Kontakt” na stronie lub bezpośrednio pod adresem: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Z mojego Serca do Twojego,

Elorin
 

 

hakomi3.jpg
 

© 2019 WingMakers (PL)
Materiały WingMakers powielone za zgodą WingMakers LLC