[M2] -- Utwory Komnat 13-21 Drukuj

 

Image

WINGMAKERS HAKOMI: KOMNATY 13-21

Muzyka Hakomi Komnat 13-21 to jak na dzień 20.06.2019 ostatnie opublikowane utwory, tym samy zawierające najbardziej zaawansowane (kodowane) strumienie dźwiękowe.

Utwory Hakomi 13-21 na ten moment opublikowane zostały tylko w formie elektronicznej (brak wersji CD).

Ze względu na stopień kodowania wbudowanego w utwory, pracę z nimi zaleca się jedynie osobom o silnym i zdrowym układzie nerwowym oraz energetycznym, które przez długi czas pracowały z poprzednimi utworami, odczuwając przy tym komfort i stabilność swojego organizmu.


 

Utwory te są jak kodowane biblioteki wchodzące w interakcję z przewoźnikiem duszy. Warto do nich podchodzić na podobieństwo podnoszenia ciężarów. Zaczynamy od lżejszego ciężaru (pierwsze utwory), a do pracy z większymi ciężarami (dalszymi utworami) warto solidnie przygotować się stopniowym: oczyszczaniem przewoźnika duszy, porządkowaniem wnętrza, wznoszeniem wibracji przez wyrażanie częstotliwości Miłości itp.

Naszą gotowość na dalsze utory warto oprzeć na obserwacji reakcji własnego ciała i wsłuchanie się we własną intuicję. W zależności od osoby mogą minąć miesiące lub lata kiedy odpowiednio przygotuje się do pracy z kolejnymi utworami. Pośpiech jest tu niewskazany.

Uwaga: osoby mające dolegliwości neurologiczne lub inne wyraźne uszczerbki na zdrowiu, powinny podchodzić do odsłuchu utworów ze szczególną ostrożnością, a w razie uczucia dyskomfortu zaniechać ich słuchania.

 https://soundcloud.com/wingmakers-com/sets/hakomi-chambers-13-21


 

 

 

© 2020 WingMakers (PL)
Materiały WingMakers powielone za zgodą WingMakers LLC