[M1] -- Utwory Komnat 1-9 Drukuj

 Image

DYSK PIERWSZE ŹRÓDŁO

Na dysku znajduje się 60-minutowy strumień dźwiękowy Komnat 1-9.

Pierwszy z dysków zawiera ponadto szereg treści multimedialnych, na które składają się m.in. teksty WingMakers (ang), kopie malowideł miejsca Starożytnej Strzały w wysokich rozdzielczościach, wywiady z dr Nerudą, e-book Projekt Starożytna Strzała (ang), kompozycje cyfrowe malowideł.

 

 

Utwory te są jak kodowane biblioteki wchodzące w interakcję z przewoźnikiem duszy. Warto do nich podchodzić na podobieństwo podnoszenia ciężarów. Zaczynamy od lżejszego ciężaru (pierwsze utwory), a do pracy z większymi ciężarami (dalszymi utworami) warto solidnie przygotować się stopniowym: oczyszczaniem przewoźnika duszy, porządkowaniem wnętrza, wznoszeniem wibracji przez wyrażanie częstotliwości Miłości itp.

Naszą gotowość na dalsze utory warto oprzeć na obserwacji reakcji własnego ciała i wsłuchanie się we własną intuicję. W zależności od osoby mogą minąć miesiące lub lata kiedy odpowiednio przygotuje się do pracy z kolejnymi utworami. Pośpiech jest tu niewskazany.

Uwaga: osoby mające dolegliwości neurologiczne lub inne wyraźne uszczerbki na zdrowiu, powinny podchodzić do odsłuchu utworów ze szczególną ostrożnością, a w razie uczucia dyskomfortu zaniechać ich słuchania.

https://soundcloud.com/wingmakers-com/sets/first-source

  >> Pomoc przy formularzu zamówienia wersji na CD <<

 

 

 

© 2020 WingMakers (PL)
Materiały WingMakers powielone za zgodą WingMakers LLC