[M1] -- Utwór Komnaty 10 Drukuj

 

Image

WINGMAKERS: KOMnata 10

"Nawigator Całości jest rdzenną mądrością. Prowadzi instrument ludzki do uświadomienia sobie fragmentarycznego życia jako przejścia do całości i jedności. Nawigator Całości to serce świadomości istoty...

-- Fragment z glosariusza WingMakers

 

Muzyka Komnaty 10 Miejsca Starożytnej Strzały łączy struktury kompozycyjne i dźwięki z każdego zakątka globu -- geograficznego i historycznego -- w uniwersalny hymn Nawigatora Całości. Stanowi ona złożoną inscenizację kompozycyjną wprowadzającą świadomość słuchacza do królestwa jedności, z którego wszyscy pochodzimy.

Komnata 10, w kontekście genomu ludzkiego, jest analogią do struktury genetycznej dziesiątego chromosomu u człowieka. Chromosom ten reguluje, w znacznym stopniu, stan kondycyjny dobrego samopoczucia w instrumencie ludzkim jak również jego relacje do fizycznych, emocjonalnych i mentalnych form stresu.

Opublikowanie muzyki Komnaty 10, w obecnym okresie wzmożonego napięcia i niepokoju, dostarcza środek ułatwiający ludziom ponowne podłączenie się do ich stanu całości i jedności. Doświadczanie tego stanu redukuje napięcie i lęk, oraz wzmacnia system odpornościowy osoby.

Wskazane jest, aby słuchać tę muzykę minimum siedem razy, bez przerywania, w wygodnej pozycji, z zamkniętymi oczami, poddając się podróży, która będzie w tobie indukowana. Dobrze jest używać do tego słuchawek. Podczas doświadczanej podróży z pewnością pojawią się uczucia, a gdy to nastąpi, pobłogosław je tak jak uczyniłbyś to ze źródłem wszelkiego dobra. Uczucia te staną się drogowskazami podczas twej muzycznej przygody.

Na przestrzeni muzyki Komnaty 10 płynie harmonicznie 38 kompozycji. Owe muzyczne "strofy" wyrażają płynne poruszanie się oraz multi-fasetowaną ekspresję Nawigatora Całości. Są one pomostami, po których możesz podróżować pomiędzy światami i wymiarami.

Nie jest to muzyka medytacyjna, której zadaniem jest zrelaksować umysł i ciało. Muzykę Komnaty 10 zaprojektowano jako aktywator wywołujący tę część ciebie, która została przysłonięta przez twoją ludzką osobowość oraz ludzki wymiar doświadczania. Stanowi ona strumień danych słuchowych powodujący rezonans wibracji jedności, która przechowywana jest we wnętrzu każdego człowieka.

Muzyka ta może spowodować przebudzenie w tobie świadomości tego jak wszyscy jesteśmy utkani z tego samego źródła, jak również doświadczenie serca twojej świadomości, chociażby na moment w ramach listwy czasowej.

Z mojego świata do twojego

James

 

 

Utwory te są jak kodowane biblioteki wchodzące w interakcję z przewoźnikiem duszy. Warto do nich podchodzić na podobieństwo podnoszenia ciężarów. Zaczynamy od lżejszego ciężaru (pierwsze utwory), a do pracy z większymi ciężarami (dalszymi utworami) warto solidnie przygotować się stopniowym: oczyszczaniem przewoźnika duszy, porządkowaniem wnętrza, wznoszeniem wibracji przez wyrażanie częstotliwości Miłości itp.

Naszą gotowość na dalsze utory warto oprzeć na obserwacji reakcji własnego ciała i wsłuchanie się we własną intuicję. W zależności od osoby mogą minąć miesiące lub lata kiedy odpowiednio przygotuje się do pracy z kolejnymi utworami. Pośpiech jest tu niewskazany.

Uwaga: osoby mające dolegliwości neurologiczne lub inne wyraźne uszczerbki na zdrowiu, powinny podchodzić do odsłuchu utworów ze szczególną ostrożnością, a w razie uczucia dyskomfortu zaniechać ich słuchania.

https://soundcloud.com/wingmakers-com/sets/ancient-arrow-chamber-10

  >> Pomoc przy formularzu zamówienia wersji na CD <<

 

 

 


 
 

© 2020 WingMakers (PL)
Materiały WingMakers powielone za zgodą WingMakers LLC