[M1] -- Utwory Komnat 11-17 Drukuj

 

Image

WINGMAKERS: KOMNAT 11-17

Połączenie muzyki otaczającej, popu i współczesnych rytmów z różno-kulturowym śpiewem, dające w efekcie etniczną mieszankę Indii, rdzennej Ameryki oraz innych miejsc. Złożone rytmy, perkusyjne warstwy, i wzruszające melodie tworzą rzadko spotykaną równowagę pomiędzy formą klasyczną a klimatem ambientowym.

Myzyka Komnat 11-17 to soczysta muzyczna podróż, stworzona z zamysłem podróżowania do innych światów, czasów i kultur. Wyraziste pejzaże dźwiękowe przynoszą słuchającemu zarówno poczucie spokoju jak i energii.

Myzyka Komnaty 17 wchodzi w skład Wielkiego Cyklu WingMakers opisanego w czwartym eseju filozoficznym WingMakers.

 

 

 

Utwory te są jak kodowane biblioteki wchodzące w interakcję z przewoźnikiem duszy. Warto do nich podchodzić na podobieństwo podnoszenia ciężarów. Zaczynamy od lżejszego ciężaru (pierwsze utwory), a do pracy z większymi ciężarami (dalszymi utworami) warto solidnie przygotować się stopniowym: oczyszczaniem przewoźnika duszy, porządkowaniem wnętrza, wznoszeniem wibracji przez wyrażanie częstotliwości Miłości itp.

Naszą gotowość na dalsze utory warto oprzeć na obserwacji reakcji własnego ciała i wsłuchanie się we własną intuicję. W zależności od osoby mogą minąć miesiące lub lata kiedy odpowiednio przygotuje się do pracy z kolejnymi utworami. Pośpiech jest tu niewskazany.

Uwaga: osoby mające dolegliwości neurologiczne lub inne wyraźne uszczerbki na zdrowiu, powinny podchodzić do odsłuchu utworów ze szczególną ostrożnością, a w razie uczucia dyskomfortu zaniechać ich słuchania.

Komnata 11 https://www.youtube.com/watch?v=0qUcp7foFxU

Komnata 12 https://soundcloud.com/wingmakers-com/chamber-12

Komnata 13 https://soundcloud.com/wingmakers-com/chamber-13

Komnata 14 https://soundcloud.com/wingmakers-com/chamber-14

Komnata 15 https://soundcloud.com/wingmakers-com/chamber-15

Komnata 16 https://soundcloud.com/wingmakers-com/chamber-16

Komnata 17 https://soundcloud.com/wingmakers-com/chamber-17

  >> Pomoc przy formularzu zamówienia wersji na CD <<

 

 

 

© 2020 WingMakers (PL)
Materiały WingMakers powielone za zgodą WingMakers LLC