[M1] -- Utwory Komnat 18-24 Drukuj

 

Image

WINGMAKERS: KOMNATY 18-24

Dysk zawiera 62 minuty melodycznie abstrakcyjnych, sklomplikowanie warstwowanych kompozycji muzycznych. Są to najbardziej złożone utwory miejsca Starożytnej Strzały, łączące silne, pulsacyjne rytmy, nieziemskie tekstury muzyczne i instrumenty z wielowarstwowymi partiami wokalnymi i intonacyjnymi.

Utwory muzyczne cechuje aplikujące działanie na ciało, umysł i ducha. Utwory mają zdecydowanie wyższą energię od kompozycji zamieszczonych na dwóch poprzednich dyskach. Są przestrzenniejsze i bardziej skupione na partiach wokalnych i intonacyjnych oraz wzbogacone o różnorakie przeciwstawne melodie tworzące poczucie tajemnicy.

Myzyka Komnat 18-24 wchodzi w skład Wielkiego Cyklu WingMakers opisanego w czwartym eseju filozoficznym WingMakers.

 

 

 

Utwory te są jak kodowane biblioteki wchodzące w interakcję z przewoźnikiem duszy. Warto do nich podchodzić na podobieństwo podnoszenia ciężarów. Zaczynamy od lżejszego ciężaru (pierwsze utwory), a do pracy z większymi ciężarami (dalszymi utworami) warto solidnie przygotować się stopniowym: oczyszczaniem przewoźnika duszy, porządkowaniem wnętrza, wznoszeniem wibracji przez wyrażanie częstotliwości Miłości itp.

Naszą gotowość na dalsze utory warto oprzeć na obserwacji reakcji własnego ciała i wsłuchanie się we własną intuicję. W zależności od osoby mogą minąć miesiące lub lata kiedy odpowiednio przygotuje się do pracy z kolejnymi utworami. Pośpiech jest tu niewskazany.

Uwaga: osoby mające dolegliwości neurologiczne lub inne wyraźne uszczerbki na zdrowiu, powinny podchodzić do odsłuchu utworów ze szczególną ostrożnością, a w razie uczucia dyskomfortu zaniechać ich słuchania.

Komnata 18 https://soundcloud.com/wingmakers-com/chamber-18

Komnata 19 https://soundcloud.com/wingmakers-com/chamber-19

Komnata 20 https://soundcloud.com/wingmakers-com/chamber-20

Komnata 21 Część1 https://soundcloud.com/wingmakers-com/chamber-21-pt1-1

Komnata 21 Część2 https://soundcloud.com/wingmakers-com/chamber-21-pt2-1

Komnata 22 https://soundcloud.com/wingmakers-com/chamber-22

Komnata 23 https://soundcloud.com/wingmakers-com/chamber-23

Komnata 24 https://soundcloud.com/wingmakers-com/chamber-24

  >> Pomoc przy formularzu zamówienia wersji na CD <<

 

 

 

 

© 2020 WingMakers (PL)
Materiały WingMakers powielone za zgodą WingMakers LLC