[M2] -- Kompozycje Komór 1-2 Drukuj

 
Image

WINGMAKERS HAKOMI: KOMORY 1-2

"Obecność Nawigatora Całości jest niewidoczna w ludzkim instrumencie, a przeważnie też nie odczuwana na tyle aby wywoływać zachowania duszy. Wyższe ścieżki umysłu potrafią go sobie wyobrazić, uchwytując go jak wiatr ziarno. Obrazy takie mogą być przetłumaczone do emocji i ciała za pomocą muzyki żywiej niż przy użyciu jakiejkolwiek innej formy sztuki."

-- Hakomi, fragment z Komory Pierwszej.

 

Muzyka Hakomi Komór 1-2 to blisko godzinna podróż w muzyczne pejzaże, łączące rytmiczne partie wokalne i instrumentalizacje w złożone kompozycje. Egzotyczna, o nieziemskim brzemieniu muzyka, zaprojektowana została przy udziale niezwykle wyrafinowanej palety dźwięków, tekstur muzycznych i tonacji. Pięknym partiom wokalnym towarzyszą harmoniczne dźwięki fletowe, poruszające melodie, oraz fascynujące układy perkusyjne.

Hakomi to słowo z języka indian Hopi, oznaczające: "Tam, gdzie znajdujesz się w relacji do innych królestw."

Jest to pierwszy z opublikowanych materiałów drugiego miejsca WingMakers. Muzyka ta jest kontynuacją czterech dysków składających się na kompozycje miejsca Starożytnej Strzały.

Dysk ten zawiera muzykę komór pierwszej i drugiej. Każda z nich to obszerna i niezwykła kompozycja ze dumiewającą różnorodnością melodycznych pasaży wprowadzających w nowe obszary muzyczne.

 

 

 >> Dysk Audio - kompozycje w wysokiej jakości dźwiękowej dostępne pod zakładką "Add To Card".

  >> Pomoc przy formularzu zamówienia <<

 

 

 

© 2019 WingMakers (PL)
Materiały WingMakers powielone za zgodą WingMakers LLC