[M2] -- Utwory Komnat 1-2 Drukuj

 
Image

WINGMAKERS HAKOMI: KOMNATY 1-2

"Obecność Nawigatora Całości jest niewidoczna w ludzkim instrumencie, a przeważnie też nie odczuwana na tyle aby wywoływać zachowania duszy. Wyższe ścieżki umysłu potrafią go sobie wyobrazić, uchwytując go jak wiatr ziarno. Obrazy takie mogą być przetłumaczone do emocji i ciała za pomocą muzyki żywiej niż przy użyciu jakiejkolwiek innej formy sztuki."

-- Hakomi, fragment z Komnaty Pierwszej.

 

Muzyka Hakomi Komnat 1-2 to blisko godzinna podróż w muzyczne pejzaże, łączące rytmiczne partie wokalne i instrumentalizacje w złożone kompozycje. Egzotyczna, o nieziemskim brzemieniu muzyka, zaprojektowana została przy udziale niezwykle wyrafinowanej palety dźwięków, tekstur muzycznych i tonacji. Pięknym partiom wokalnym towarzyszą harmoniczne dźwięki fletowe, poruszające melodie, oraz fascynujące układy perkusyjne.

Hakomi to słowo z języka indian Hopi, oznaczające: "Tam, gdzie znajdujesz się w relacji do innych królestw."

Jest to pierwszy z opublikowanych materiałów drugiego miejsca WingMakers. Muzyka ta jest kontynuacją czterech dysków składających się na kompozycje miejsca Starożytnej Strzały.

Dysk ten zawiera muzykę komór pierwszej i drugiej. Każda z nich to obszerna i niezwykła kompozycja ze dumiewającą różnorodnością melodycznych pasaży wprowadzających w nowe obszary muzyczne.

 

 

Utwory te są jak kodowane biblioteki wchodzące w interakcję z przewoźnikiem duszy. Warto do nich podchodzić na podobieństwo podnoszenia ciężarów. Zaczynamy od lżejszego ciężaru (pierwsze utwory), a do pracy z większymi ciężarami (dalszymi utworami) warto solidnie przygotować się stopniowym: oczyszczaniem przewoźnika duszy, porządkowaniem wnętrza, wznoszeniem wibracji przez wyrażanie częstotliwości Miłości itp.

Naszą gotowość na dalsze utory warto oprzeć na obserwacji reakcji własnego ciała i wsłuchanie się we własną intuicję. W zależności od osoby mogą minąć miesiące lub lata kiedy odpowiednio przygotuje się do pracy z kolejnymi utworami. Pośpiech jest tu niewskazany.

Uwaga: osoby mające dolegliwości neurologiczne lub inne wyraźne uszczerbki na zdrowiu, powinny podchodzić do odsłuchu utworów ze szczególną ostrożnością, a w razie uczucia dyskomfortu zaniechać ich słuchania.

  https://soundcloud.com/wingmakers-com/sets/hakomi-chambers-1-2

  >> Pomoc przy formularzu zamówienia wersji na CD <<

 

 

 

© 2020 WingMakers (PL)
Materiały WingMakers powielone za zgodą WingMakers LLC