[M2] -- Utwór Komnaty 3 Drukuj

 

Image

WINGMAKERS HAKOMI: KOMNATA 3

"W hojności gwiaz -- żyjemy. Poprzez wolność naszej woli -- kochamy. Dzięki zachwytowi nad niezbadanym -- uczymy się."

-- Hakomi, fragment z Komnaty Trzeciej.

 

Muzyka Hakomi Komnaty 3 to mistyczna podróż w melodyczny pejzaż łączący wspaniałe partie wokalne z akustyczną intrumentalizacją i dźwiękami elektronicznymi. Dysk zawiera pojedynczą kompozycję trwającą nieprzerwanie 75 minut, co czyni iż Komora 3 jest najdłuższym z dotychczasowych utworów.

Muzyka, na całej swej długości, płynie swobodnie niczym wielka rzeka, zapraszając słuchacza do doświadczenia muzycznej przygody poszerzającej i pogłębia jącej świadomość. Kompozycja ta stanowi wyrafinowane połączenie stylów, głosów, i instrumentalizacji wzywających umysł i serce do wtopienia się w utwór.

Istnieje ściśle określony cel zaprojektowania tego konkretnego dysku, toteż wysoce zaleca się lekturę tekstu Anatomia Zindywidualizowanej  Świadomości, jako integralnej części owego utworu. Tekst dostarcza istotnego wglądu w działanie muzyki Komory 3 na ludzkie ciało oraz niezgłębioną energię istoty, którą wszyscy posiadamy.

 

 

 

Utwory te są jak kodowane biblioteki wchodzące w interakcję z przewoźnikiem duszy. Warto do nich podchodzić na podobieństwo podnoszenia ciężarów. Zaczynamy od lżejszego ciężaru (pierwsze utwory), a do pracy z większymi ciężarami (dalszymi utworami) warto solidnie przygotować się stopniowym: oczyszczaniem przewoźnika duszy, porządkowaniem wnętrza, wznoszeniem wibracji przez wyrażanie częstotliwości Miłości itp.

Naszą gotowość na dalsze utory warto oprzeć na obserwacji reakcji własnego ciała i wsłuchanie się we własną intuicję. W zależności od osoby mogą minąć miesiące lub lata kiedy odpowiednio przygotuje się do pracy z kolejnymi utworami. Pośpiech jest tu niewskazany.

Uwaga: osoby mające dolegliwości neurologiczne lub inne wyraźne uszczerbki na zdrowiu, powinny podchodzić do odsłuchu utworów ze szczególną ostrożnością, a w razie uczucia dyskomfortu zaniechać ich słuchania.

 https://soundcloud.com/wingmakers-com/sets/hakomi-chambers-3

  >> Pomoc przy formularzu zamówienia wersji na CD <<

 

 

© 2020 WingMakers (PL)
Materiały WingMakers powielone za zgodą WingMakers LLC