[M2] -- Utwory Komnat 4-6 Drukuj

 

Image

WINGMAKERS HAKOMI: KOMNATY 4-6

Hakomi 4-6 to 80 minutowa podróż w subtelne obszary ludzkiego ducha. Łączy zawiłe "gobeliny akustyczne" i instrumentalizację elektroniczną z inspirującym głosem Charlottemarie, mnichów gregoriańskich, i wiele innych.

Dysk ten jest połączeniem ludzkiego głosu, subtelnych melodii, przestrzennej głębi i wkomponowanych duchowych treści. Każdy z utworów komór prowadzony jest przez intonacyjne partie wokalne i mantry. Od strony kompozycyjnej są to: egzotyczne rytmy, bogate linie melodyczne, i intrygujący dobór instrumentów, które łączą zachodnie i wschodnie tradycje -- zarówno te starożytne, jak i współczesne.

Istnieje ściśle określony cel zaprojektowania tego konkretnego dysku, toteż wysoce zaleca się lekturę tekstu Koherencja Ewoluującej Świadomości, jako integralnej części owego utworu. Tekst dostarcza istotnego wglądu w cel stojący za muzyką Hakomi 4-6.

Muzyka Hakomi Komnat 4-6 ma wysoce stymulujące działanie na umysł i świadomość jako całość. Stanowi wyzwanie, jest zawiła i tajemnicza, a melodie i święte mantry rezonują z najgłębszą tęsknotą odczuwania połączenia z Pierwszym Źródłem. 


 

 

Utwory te są jak kodowane biblioteki wchodzące w interakcję z przewoźnikiem duszy. Warto do nich podchodzić na podobieństwo podnoszenia ciężarów. Zaczynamy od lżejszego ciężaru (pierwsze utwory), a do pracy z większymi ciężarami (dalszymi utworami) warto solidnie przygotować się stopniowym: oczyszczaniem przewoźnika duszy, porządkowaniem wnętrza, wznoszeniem wibracji przez wyrażanie częstotliwości Miłości itp.

Naszą gotowość na dalsze utory warto oprzeć na obserwacji reakcji własnego ciała i wsłuchanie się we własną intuicję. W zależności od osoby mogą minąć miesiące lub lata kiedy odpowiednio przygotuje się do pracy z kolejnymi utworami. Pośpiech jest tu niewskazany.

Uwaga: osoby mające dolegliwości neurologiczne lub inne wyraźne uszczerbki na zdrowiu, powinny podchodzić do odsłuchu utworów ze szczególną ostrożnością, a w razie uczucia dyskomfortu zaniechać ich słuchania.

 https://soundcloud.com/wingmakers-com/sets/hakomi-chambers-4-6

  >> Pomoc przy formularzu zamówienia wersji na CD <<

 

 

© 2020 WingMakers (PL)
Materiały WingMakers powielone za zgodą WingMakers LLC