[M2] -- Kompozycje Komór 4-6 Drukuj

 

Image

WINGMAKERS HAKOMI: KOMORY 4-6

Hakomi 4-6 to 80 minutowa podróż w subtelne obszary ludzkiego ducha. Łączy zawiłe "gobeliny akustyczne" i instrumentalizację elektroniczną z inspirującym głosem Charlottemarie, mnichów gregoriańskich, i wiele innych.

Dysk ten jest połączeniem ludzkiego głosu, subtelnych melodii, przestrzennej głębi i wkomponowanych duchowych treści. Każdy z utworów komór prowadzony jest przez intonacyjne partie wokalne i mantry. Od strony kompozycyjnej są to: egzotyczne rytmy, bogate linie melodyczne, i intrygujący dobór instrumentów, które łączą zachodnie i wschodnie tradycje -- zarówno te starożytne, jak i współczesne.

Istnieje ściśle określony cel zaprojektowania tego konkretnego dysku, toteż wysoce zaleca się lekturę tekstu Koherencja Ewoluującej Świadomości, jako integralnej części owego utworu. Tekst dostarcza istotnego wglądu w cel stojący za muzyką Hakomi 4-6.

Muzyka Hakomi Komór 4-6 ma wysoce stymulujące działanie na umysł i świadomość jako całość. Stanowi wyzwanie, jest zawiła i tajemnicza, a melodie i święte mantry rezonują z najgłębszą tęsknotą odczuwania połączenia z Pierwszym Źródłem. 


 

 >> Dysk Audio - kompozycje w wysokiej jakości dźwiękowej dostępne pod zakładką "Add To Card".

  >> Pomoc przy formularzu zamówienia <<

 

 

 

© 2019 WingMakers (PL)
Materiały WingMakers powielone za zgodą WingMakers LLC