[M2] -- Utwory Komnat 7-12 Drukuj

 

Image

WINGMAKERS HAKOMI: KOMNATY 7-12

Muzyka Hakomi Komnat 7-12 wprowadza energetykę wyższych wymiarów poprzez użycie egzotycznych rytmów, zawiłych melodii, pasaży medytacyjnych, warstwowanych alikwotów, poezji mówionej, oraz starożytnych mantr w ich oryginalnych językach. Owe pejzaże dźwiękowe inspirują i rezonują z naszą najgłębszą tęsknotą zbliżenia się do boskości w naszym wnętrzu.

Utwory Hakomi 7-12 to głęboko poruszające kompozycje o subtelnych, wielowarstwowych teksturach dźwiękowych i melodiach, które płyną w harmonii niczym jeden utwór trwający ponad 76 minut. Głos Charlottemarie wprowadza partie wokalne i dźwiękowe pochodzące ze starożytnych kultur sprzed tysięcy lat.

 


 

Utwory te są jak kodowane biblioteki wchodzące w interakcję z przewoźnikiem duszy. Warto do nich podchodzić na podobieństwo podnoszenia ciężarów. Zaczynamy od lżejszego ciężaru (pierwsze utwory), a do pracy z większymi ciężarami (dalszymi utworami) warto solidnie przygotować się stopniowym: oczyszczaniem przewoźnika duszy, porządkowaniem wnętrza, wznoszeniem wibracji przez wyrażanie częstotliwości Miłości itp.

Naszą gotowość na dalsze utory warto oprzeć na obserwacji reakcji własnego ciała i wsłuchanie się we własną intuicję. W zależności od osoby mogą minąć miesiące lub lata kiedy odpowiednio przygotuje się do pracy z kolejnymi utworami. Pośpiech jest tu niewskazany.

Uwaga: osoby mające dolegliwości neurologiczne lub inne wyraźne uszczerbki na zdrowiu, powinny podchodzić do odsłuchu utworów ze szczególną ostrożnością, a w razie uczucia dyskomfortu zaniechać ich słuchania.

 https://soundcloud.com/wingmakers-com/sets/hakomi-chambers-7-12

  >> Pomoc przy formularzu zamówienia wersji na CD <<

 

 

 

© 2020 WingMakers (PL)
Materiały WingMakers powielone za zgodą WingMakers LLC