Lyricus: Wielki Portal Drukuj

 Image

LYRICUS: WIELKI PORTAL

"Jest to wibracja równości, która wznosi się ponad wymiarowe ograniczenia i bariery, wnika w najgłębsze, najodleglejsze zakątki, odnajduje dusze separacji i przynosi im odczucie jedności i nadzieję wytrwania.

"Jest to ta specyficzna wibracja, w której oświecenie może przyjąć zewnętrzną formę i być docenione przez ego, ponownie zestrajając je z Sercem Wszechrzeczy. Jest to ostateczne odkrycie dla jednostki przebywającej w stanie oddzielenia, i wymaga ono jedynie najwyższej wrażliwości we wsłuchiwaniu się sercem."  

 

Dysk Lyricus: Wielki Portal to aktywna podróż do Serca Wszechrzeczy. Łączy ona fragmenty orkiestralne z partiami wokalnymi wspieranymi przez głębokie tekstury muzyczne mistrzowskich dźwięków perkusyjnych, basowych, i subtelnych, tajemniczych melodii przeciwstawnych. Intensywne uczucie uczestnictwa w podróży, następujące wraz z przepływem struktury kompozycyjnej utworu, jest nieodzowne i zarazem inspirujące.

Jest to pierwszy dysk jaki ukazał się pod nazwą: Lyricus. Związek pomiędzy Lyricusem a WingMakers opisują teksty na stronie Lyricusa.

Muzyka na dysku Wielki Portal to przewodzące, orkiestralne linie melodyczne kierujące wewnętrzną uwagę słuchacza do najgłębszego obszaru jego serca. Pojawia się uczucie jakby kompozycje były falami ducha zaprojektowanymi w celu wzniesienia serca na nowy poziom ekspresji.

 

 


 

Utwory te są jak kodowane biblioteki wchodzące w interakcję z przewoźnikiem duszy. Warto do nich podchodzić na podobieństwo podnoszenia ciężarów. Zaczynamy od lżejszego ciężaru (pierwsze utwory), a do pracy z większymi ciężarami (dalszymi utworami) warto solidnie przygotować się stopniowym: oczyszczaniem przewoźnika duszy, porządkowaniem wnętrza, wznoszeniem wibracji przez wyrażanie częstotliwości Miłości itp.

Naszą gotowość na dalsze utory warto oprzeć na obserwacji reakcji własnego ciała i wsłuchanie się we własną intuicję. W zależności od osoby mogą minąć miesiące lub lata kiedy odpowiednio przygotujemy się do rozpoczęcia pracy z kolejnymi utworami. Pośpiech jest tu niewskazany.

Uwaga: osoby posiadające dolegliwości neurologiczne lub inne wyraźne uszczerbki na zdrowiu, powinny podchodzić do odsłuchu utworów ze szczególną ostrożnością, a w razie uczucia dyskomfortu zaniechać ich słuchania.

 https://soundcloud.com/wingmakers-com/sets/the-grand-portal

  >> Pomoc przy formularzu zamówienia wersji na CD <<

 

 

© 2020 WingMakers (PL)
Materiały WingMakers powielone za zgodą WingMakers LLC