Wprowadzenie Drukuj

Witaj w sekcji muzycznej materiałów WingMakers.

Na podstronach poświęconych danemu dyskowi umieszczono odnośnik do wersji strumieniowych umieszczonych przez Jamesa w serwisie soundcloud.

 

 

Utwory te są jak kodowane biblioteki wchodzące w interakcję z przewoźnikiem duszy. Warto do nich podchodzić na podobieństwo podnoszenia ciężarów. Zaczynamy od lżejszego ciężaru (pierwsze utwory), a do pracy z większymi ciężarami (dalszymi utworami) warto solidnie przygotować się stopniowym: oczyszczaniem przewoźnika duszy, porządkowaniem wnętrza, wznoszeniem wibracji przez wyrażanie częstotliwości Miłości itp.

Naszą gotowość na dalsze utory warto oprzeć na obserwacji reakcji własnego ciała i wsłuchanie się we własną intuicję. W zależności od osoby mogą minąć miesiące lub lata kiedy odpowiednio przygotuje się do pracy z kolejnymi utworami. Pośpiech jest tu niewskazany.

Uwaga: osoby mające dolegliwości neurologiczne lub inne wyraźne uszczerbki na zdrowiu, powinny podchodzić do odsłuchu utworów ze szczególną ostrożnością, a w razie uczucia dyskomfortu zaniechać ich słuchania.

 

 

Informacje Dodatkowe

Aby dowiedzieć się więcej o muzyce zaleca się lekturę czwartego eseju filozoficznego WingMakers, oraz odpowiedzi Jamesa.

Image 

 

© 2020 WingMakers (PL)
Materiały WingMakers powielone za zgodą WingMakers LLC